Додати інгредієнти

Історія про те як з’явилась піца

від за 1 Квітня, 2019 у
Історія про те як з'явилась піца

Сьогодні піца настільки міцно увійшла в наш щоденний раціон, що стала мало не національним блюдом. Піца у великій компанії, піца на вечерю, піца на сніданок, піца у вихідний день і ще багато різних варіантів вживання цієї ароматної і живильним випічки. До того ж особливою популярністю стала користуватися доставка піци.

Тепер як тільки ви зголодніли, досить зробити один дзвінок, і дуже швидко кур’єр доставить ваше замовлення. Піца в Києві користується не меншою популярністю, ніж в Італії, звідки вона родом. Привертає це блюдо своєю невисокою ціною, відмінними поживними характеристиками і зручністю вживання.

Піцу люблять і дорослі, і діти. А адже мало хто знає, що це блюдо йде корінням в глибоку старовину. Вперше щось схоже на піцу з’явилося в Стародавній Греції. Грецькі жителі випікали коржі, а зверху клали найрізноманітніші продукти, які були придатні в їжу. Така піца називалася «plakuntos», що в перекладі з давньогрецької означає «запечена хлібна коржик». Зверху така коржик поливалася маслом і посипалася приправами. Жителі Римської Імперії першу піцу вживали з медом і лавровим листом. Саме з цього часу почався тріумфальний хід піци спочатку по Італії, а потім і по всьому світу. Сьогодні у всіх на слуху такі назви, як «Чотири сезони», «Маргарита», «Маринара». Хто хоч раз спробував піцу, дивувалися чудовому смаку цього здавалося б простого і швидкого страви. Неспроста доставка піци в наші дні б’є всі рекорди популярності серед інших продуктів додому.

Call Now Button