Додати інгредієнти

Подорож Adriano Pizza на батьківщину піци – Італію

від за 10 Серпня, 2022 у
Подорож Adriano Pizza на батьківщину піци – Італію

Справжня італійська піца в Києві: кілька причин, чому маємо право про це говорити!

Багато хто хизуються тим що в столиці України готують справжню італійську піцу, а ми як цікаві немовлята, одразу віримо і біжимо куштувати, бо хочемо дізнатись, яка ж на смак ця славнозвісна піца!

Ми одна з не багатьох піцерій Києва, котра дійсно має право стверджувати, що готуємо справжню Italy Pizza. Чому так? Ну хоча б тому, що були в Італії і особисто набирались досвіду в місцевих “піцейол”.  Якщо не хочеться чекати і вже хочете скуштувати її, одразу заходіть на наш сайт піцерії Adriano та замовляйте доставку по Києву додому. Якщо все ж цікаво як проходив обмін досвідом, читайте далі.

Поїздка в Італію відбулась спонтанно і зовсім не мала на меті стати науковою експедицією з отримання досвіду, але все ж було б смертельним гріхом не скористатись такою можливістю. Багато друзів, хоч раз відвідавши Італію, говорили що піца там просто неймовірна. Якщо чесно, ми сприймали такі історії скептично і з недовірою. Ну яка там неймовірна піца? Готується ж вона по однакових рецептах, з практично однакових інгредієнтів. Та й, врешті, майстри-піцейоли прості смертні люди з плоті та крові. Але коли опинилися у цій країні, кардинально переглянули погляди на певні речі. Які були емоції та що вразило найбільше? Читаємо далі.

Піца – це культ… Неймовірно смачний культ!

Одразу, як тільки перетинаєш кордон цієї справді дивовижної країни, всередині щось перемикається. Ти неначе потрапляєш у чарівний світ, котрий бачив тільки у фільмах та уявляв в своїх мріях. Атмосфера надихає думати та житии в ритмі “Felicita”. Першим місцем нашої зупинки була Венеція. Думаю не варто розповідати про її красу, адже головна тема нашої статті – це кулінарія Італії.  Обідали ми в місцевому бістро, тому вирішили королеву Італійської кухні – піцу, скуштувати в благороднішому місці, тому обмежились пастою, тобто макаронами. Яке ж було наше здивування коли ми скуштували їх, адже розуміли що у бістро працює конвеєр, тому на особливі смакові якості не надіялись. Паста була дійсно смачною! Яка ж тоді буде піца – енергійно розмовляли ми між собою.

Наступною зупинкою нашої подорожі була Верона. Чарівна, затишна і надзвичайно смачна Верона. Якщо хтось хоч раз був у Львові і встиг вловити цю атмосферу, зрозумієте про що ми. Верона також як і Галицька столиця невеличке старовинне містечко з затишними вуличками, приємними ароматами  сотен кафе та усміхненими  жителями. Архітектура батьківщини Ромео і Джульєти справді вражає. Також сподобалось озеленення міста. Різні рослини обвили балкони будинків, кущі, дерева розмалювали контрастом жовто-коричневі вулички.

Ну а кафе, це окрема історія… Аромати піцерій буквально зводять тебе з розуму. Ти хочеш зайти всюди, у кожну найменшу піцерію і знайти справжню італійську піцу. На щастя шукати довго не довелось. Перша піцерія, в яку ми зайшли, подарувала те що ми шукали. Уявіть, теплий осінній вечір, ми сидимо на терасі піцерії, що готує свої шедеври на дровах. Нам приносять дві піци: “4 сири” та “капрічіозу”. Насправді не знаю як передати Вам цей аромат, цей присмак сиру, котрий переливається з одного в інший. Це щось незабутнє. Як вони це роблять? Постійно лунає в голові. Насправді не так важливо як, головне те що після цієї поїздки з’явився стимул розвиватись, адже прийшло розуміння того, що досконалості нема меж.

Як проходить наш розвиток, Ви можете скуштувати на смак. Замовте піцу та отримайте все найкраще, що ми привезли для Вас з Італії. Отримайте справжню італійську піцу в Києві!      

Call Now Button