Додати інгредієнти

ТОП-10 кращих начинок для піци

від за 14 Серпня, 2022 у
ТОП-10 кращих начинок для піци

Доставка піци в Києві – найзручніший спосіб отримати на будинок смачну вечерю. Зважаючи на велику популярність цієї страви ми зацікавилися, які ж начинки для цієї італійської коржі вважаються найулюбленішими серед клієнтів? Отже, представляємо ТОП-10 кращих видів піци:

  1. На найпочеснішому місці знаходиться піца з різних видів м’ясних начинок: бекон, шинка, пепероні, курка. Решта додаються продукти лише служать доповненням до м’ясної основі.
  2. На другому місці знаходиться класичне поєднання сиру з помідорами.
  3. Третє місце займає піца з міксом з м’яса, сиру і томатів.
  4. На цьому місці розташувалася піца з маринованим м’ясом. Сюди ж можна додати гриби, червона цибуля, бекон і обов’язково маринад.
  5. На п’ятому місці знаходиться піца для любителів «чогось гостренького». Основа з пекучими смаками, де перець додається або в соус, або в м’ясний виріб.
  6. Це місце по праву віддано піці з різними видами сиру, грибами і шинкою.
  7. Тільки сир і нічого крім сиру. Така піца посіла сьоме місце. На додаток до сирної коржику йде смачний соус.
  8. Ще одним хітом в якості добавки до піци є маринад з гострими продуктами. Цей оригінальний смак сподобається тим, хто вже перепробував всілякі варіанти піци.
  9. Рибна начинка на передостанньому місці. Однак на наш погляд, їй варто присудити більш високе місце.
  10. І замикає ТОП-10 незвичайний смак: шинка і ананаси. Навряд чи така піца стане вашою улюбленою, але спробувати її варто!

Сподіваємося, цей рейтинг стане для вас корисний і цікавий. Можливо, в ньому ви знайдете якусь нову начинку, яка припаде вам до смаку.

Call Now Button