Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн

Про нас

 

Adriano pizza – це служба  доставки неймовірно смачної, гарячої піци, свіжих салатів та вишуканої пасти за приємними цінами.

 

    З початком роботи Adriano pizza у 2008 році, ми невпинно намагалися удосконалити рецептури наших страв та забезпечити винятковий сервіс для клієнтів. Молоді та завзяті хлопці, ми не мали вагомого досвіду в даній сфері, але ентузіазм та працьовитість дозволили запустити в роботу цілодобову доставку піци та ролів. Так у 2012 році до Adriano pizza сміливо додалось Adriano sushi.

 

    Згодом досвід показав, що ці процеси неабияк важко поєднати, аби зберегти та передати вам справжню піцу та японські суші. Саме тому ми вирішили зосередитись лише на виготовленні найкращої піци з ідеальною рецептурою та налагодженими технологічними процесами на всіх етапах згідно світових стандартів, починаючи з прийому дзвінка.

 

    Завдяки наполегливій роботі, Adriano pizza наразі досягли високого рівня професіоналізму працівників, які виконують свою роботу на принципах забезпечення бездоганної якості продукції, високого рівня сервісу та оперативної доставки.

 

    Для приготування страв ми використовуємо тільки найсвіжіші продукти і працюємо з кращими постачальниками. Це, а також використання спеціальної печі з кам'яний піддоном, робить смак піци чудовим і по-справжньому «італійським».

 

    Нам важливо, щоб нашим клієнтам подобався не тільки смак страв від Adriano pizza, а й обслуговування. Тому у нас працюють лише ввічливі оператори, а доставка піци здійснюється з 10:00 до 22:00. Завдяки вашим відгукам, ми продовжуємо розвиватись та докладаємо неймовірних зусиль, аби кожен клієнт міг насолодитися неповторно насиченим смаком піци Adriano!

 

Зателефонуйте за номером 044 237-16-16, і вже через 40 хвилин ароматна піца буде на вашому столі!