Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

9 Італійських піц. Частина 2.

23 листопада 2016

4. Піца для гурманів

 

"Гурман" популярний широко застосовуваний штамп етикету, Який часто застосовують до піци як до стандарту високої кухні. Два пана Simone Padoan з Верони і Renato Bosko-Sapore будували престиж страви в напрямку зірок Мішлен, щоб зробити їх стравою від шефа. Ви чули про терміни - "пінцет їжі"? Піцу часто розрізають на бездоганні маленькі трикутники, щоб використовувати як зразкові в харчовій пресі, або які робили для туристів, які за метушливістю не можуть розгледіти в піці страви для «гурманів».

4. Піца для гурманів

фото 4. Піца для гурманів


Bosco НЕ вживає слова "для гурманів".
"- Для мене правильний термін піца Contemporanea," говорить він. "- Піца розвивається Не тільки з точки зору приготування їжі, а й у виборі сировини або в вивченні приготування соусу».
За приготуванням піци стоять фанатичні акценти цільних зерновий борошна, і древніх стратегіях закваски. Стратегія для гурманів випічки піци є частиною світового розвитку і руху корабля випічки. Одержимість біжить глибоко в історію. Те, що відрізняє їх від американських колег це готовність грати з розмиття ліній між красивою піцою та кустарним хлібом з фірменними начинками: Bosco каже що "- знаменитий смак піци є у обох, а от золотий присмак делікатесу лише у Італійської"

 

5. Піца Romana Tonda

 

У 1492 році Христофор Колумб переконав всіх, що світ був круглий, а не плоский. Прихильники піци Romana Tonda дивляться на світ як круглий і плоский. У той час як неаполітанська піца-дискета завищена, що здається ніби вона на стероїдах, а не дріжджах.

5. Піца Romana Tonda

фото 5. Піца Romana Tonda

Кругла піца з Риму "Romana" має корочку, яка є виключно тонкої, ультра чіткою і самодостатньою. Якщо ви вріже шматочок, кінчик трикутника ніколи НЕ провисає. Також марні зусилля скласти скибочку на половину.

 

6. Піца Fritta

 

Минуло достатньо часу, щоб Фрітта зачарувала італійців за межами Неаполя, адже готується вона зовсім нестандартно (у фритюрі, вона крохмалиста і сирна), як піца вона може здатися дивною. Люди в Шотландії, також люблять піци у фритюрі Там існують цілі фритюр-бари.

6. Піца Fritta

фото 6. Піца Fritta


Це якщо не заглиблюватися в питання, і насправді піца Fritta має своїх шанувальників. Жирна вулична їжа є модною, хлібне тісто, приготоване в великому чані з гарячим маслом втратила свою унікальність і стала широко популярною зіркою Instagram. Неаполітанська піца Fritta це чудо кулінарної науки: Ви кинути круглий шар або півмісяць тіста в фритюрницю і дивитесь як воно набухає і змінює колір. За рахунок повітря кокон перетворюється в шар золотого добра. Після цього відбувається танець інгредієнтів - гуркіт, Provola (копчений сир), помідор, салямі полите краплею олії. Вам майже не потрібні серветки. Майже.


7. Піца Аllа Pala / Піца "Станція метро"

 

Альтернативні терміни довгастих піц спечених прямо на кам'яній підлозі печі для піци, приємно вражають. Дошки для стандартних піц НЕ підійдуть. Піца "станція метро" має розмір відповідно до кількості людей, розгортають корж до метра в довжину, припускаємо що його назва - "піца на метр". Піцу Alla Pala можна розрізати на квадратні шматочки. Італійську Pala розрізають довгою ручкою лопати, інструментом, Який використовується для вилучення піци і з печі.
Текстура і глибина може варіюватися, але в більшості випадків ці Піци є хрусткими і, по крайній мірі товщиною в півдюйма.

 

8. Кальцоне


Роботі складання тіста для піци вже 150 років: В історичній книзі Наполі - "традиції і звичаї Неаполя," кальцоне вказана в якості одного з основних стилів піци. (Це третій варіант, відразу після плоскої комбінації піци, прикрашеної тертим сиром, салом шиї, базиліком і, можливо, також моцарелою, прошутто або молюсками). Кальцоне в кращому випадку не має товстої скоринки, це важкий бар'єр для виходу на ринок.


9. Піца Italiana


Це ознака вищого стилю. Вона також визнана як "Classica", "Tradizionale" або, в загальному сенсі, "Napoletana". Це піца по італійської моделі приготування, на відміну від американської малий розмір (близько 12 дюймів). Менша кількість начинки. 

Знайомі найпопулярніші види: 

  • Margharita, 
  • Marinara, 
  • Неаполь, 
  • Quattro Stagione, 
  • Capricciosa

В них повністю відсутні пепероні, курка, ананас, які так популярні в Америці.

Південні італійці зневажають термін "піца Italiana", його використовують по відношенні до промислово-розвинених фастфудів або піц в супермаркетах, навіть якщо деякі ручної роботи зі свіжих інгредієнтів і запечені в дров'яній печі. Одна з найвищих слів похвали для будь-якої піци Italiana є digeribile - "більш-менш прийнятна". Від поганого тіста часто з'являється відчуття здуття, яке триває протягом декількох годин. У хорошій піці для тіста було достатньо часу, щоб відпочити від бродіння. Воно не буде відсиджуватися на ніч у вашому кишечнику.

Коли люди в Італії, вони, як правило, не шукають піци Italiana. Вона знаходить вас сама. Якщо пощастить, то це буде digeribile!

 

Частина 1 ось тут: http://adriano.com.ua/uk/posts/9-italyanskih-pitsts-chast-1

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти