Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Американська піца. Яка вона?

05 липня 2013

Сьогодні замовити піцу може кожен бажаючий - немає недоліку в піцеріях і онлайн-кафешках. Досить зняти трубку телефону і набрати потрібний номер. Півгодини - і кур'єр здійснить доставку піци додому!

Піца давно перестала бути виключно блюдом італійської кухні. Сьогодні її готують в різних куточках земної кулі по-різному. Наприклад, зважаючи на велику кількість емігрантів у США широке поширення піца отримала і в цій країні. Тісто у американської піци може бути і товсте, і тонке в залежності від уподобань відвідувача. В Америці можна спробувати як традиційну італійську піцу, так і ту, що придумали в США. Наприклад, в американській піці можна знайти бекон - улюблений місцевими жителями вид м'яса, а також барбекю або курку. Характерною рисою піци з Америки є використання в процесі приготування рослинного масла, в той час як кухарі Італії вважають за краще готувати на оливковій.

піца по американськи

Цікаво також те, що американська піца - це не якийсь один рецепт приготування страви. Піца з США пропонується у великому різноманітті. Найпопулярнішою вважається Нью-йоркська піца, яка за своєю специфікою дуже нагадує традиційну Неаполітанську. Великий попит відзначається і на гавайську піцу, в якій в якості начинки використовують бекон, сир моцарелла і ананас.

Справжній гурман завжди їсть піцу в гарячому вигляді, попередньо розрізаючи її спеціальним круговим ножем, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд страви. Подають піцу до столу в поєднанні з соком і вином.

замовлення піци

Сьогодні піца доставкою в Києві на будинок користується величезним попитом серед людей різного віку та соціального статусу. Шанувальники піци постійно пробують нові варіанти улюбленої страви і насолоджуються дивовижним смаком цієї гарячої ароматної коржі з начинкою. Скуштуйте і ви найпопулярнішу страву XXI століття!

Ми рекомендуємо