Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Доставка піци - історія виникнення сервісу

20 березня 2017

Замовлення доставки піци зазвичай відбувається через контакт з місцевою пицерією або цілою мережею по телефону або через інтернет. Інтернет замовлення є в багатьох країнах, де на офіційному сайті пропонують онлайн меню і список послуг.

скутери для доставки піци

Індустрія доставка піци рухається в ногу з технологічними розробками з 1980 року, починаючи з підйомом персонального комп'ютера. У відомих мережах використовують спеціалізовані комп'ютерні програми для поставок піци що допомагає визначити найбільш ефективні маршрути для операторів зв'язку, оцінюючи рівень пробок через додаткові сервіси, відстежувати точний час замовлення та доставки, управляти викликами і замовлення з PoS програмного забезпечення, і інші функції. З 2008 року технологія відстеження GPS використовується для моніторингу в режимі реального часу клієнтами в інтернеті для визначення руху кур'ера. Додамо що більшість піцерій Києва не можуть похвалитися такими технологіями.

доставка піци на церемонію Оскар

Деякі піцерії, на основі канадської мережі Pizza Pizza, включають гарантію протягом заданого періоду часу, замовлення ж із запізненням здійснюються безкоштовно. Піцерія Домінос (мережа була заснована в Америці, а потім з'явилася в Києві) проводила рекламну кампанію в 1980-х і на початку 1990-х, слоган звучав так: "Доставка 30 хвилин або піца безкоштовно!". Припинена була в 1993 році через низку судових процесів, що виникли в результаті нещасних випадків, викликаних діями квапливих водіїв кур'єрської служби, але як і раніше пропонується в інших країнах світу. Піцерії, які не використовують гарантії зазвичай заявляють замовнику приблизний термін поставки, без внесення будь-яких гарантій щодо фактичного часу доставки.

водій служби доставки

Згідно зі статистикою "Adriano" найпопулярнішими днями для поставок піци в році є: перший день Нового року, день напередодні Нового року, а також 14 лютого (День всіх закоханих), 8 березня, перший і останній дзвоник у школі. Від незапланованих подій також залежить кількість замовлень. Футбольні матчі ліги чемпіонів за участю Динамо і Шахтаря викликають резонанс в суспільстві, а також на кухні нашої піцерії.

доставка піци на церемонію оскар - 2

У Києві сервіс доставки не дуже розвинений, однак з огляду на те що ми знаходимося в столиці країни, маємо перевагу перед іншими містами, але роботи ще багато!

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти