Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Доставка піци, 10 років потому

04 лютого 2013

Доставка піци в Києві та й інших містах на сьогоднішній день б'є всі рекорди популярності в сфері послуг. Якщо ще років 10 тому зробити таке замовлення на будинок було дуже складно, то сьогодні практично на кожному кроці можна зустріти піцерії, які пропонують у тому числі доставити клієнта додому ароматну димлячу коржик з різноманітними начинками. Що ж змінилося за останні 10 років?

У першу чергу збільшилася кількість пекарень, тому доставка піци сьогодні здійснюється в кожному районі і навіть передмісті. З моменту замовлення до дзвінка кур'єра у двері клієнта пройде близько 40 хвилин. Це відмінна можливість повечеряти без витрачання часу на приготування страви. Багато хто помилково вважає, що доставка піци популярна тільки серед молоді. Але це не так. Даною послугою користуються завжди зайняті бізнесмени, молоді батьки та інші категорії населення, у яких катастрофічно не вистачає часу на приготування. А ще завдяки доставці суші і піци можна відмінно провести час удвох з коханою людиною або в оточенні кращих друзів. Замовивши будь-яку кількість піци з напоями, ви можете влаштувати вечірку або романтичну вечерю. Загалом, будь-які варіанти чудово поєднуються з цим улюбленим багатьма стравою.

За минулі 10 років змінилися і смакові якості піци. Сьогодні будь-яка хороша піцерія пропонує не менше 20 сортів різних видів піц. Найпопулярнішими вважається «Маргарита», «4 сиру», «Грибна», «Гавайська», «Овочева». Кожен може вибрати улюблену піцу з доставкою додому.

Замовити піцу можна не тільки по телефону, але і скориставшись онлайн замовленням прямо на сайті. Як правило, в розділі «піца» пропонується величезний вибір цієї страви з детальними фотографіями і списком інгредієнтів. Загалом, доставка піци на будинок - це відмінний спосіб, не виходячи з дому, отримати повноцінне блюдо на вечерю чи обід.