Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Доставка піци у популярній культурі

29 березня 2017

Доставка піци це дуже цікавий процес, який захоплює як клієнтів, чекають, працівників які надають послуги так і пересічних громадян. Завдяки такому розповсюдженому інтересу до цього явища, багато режисерів із задоволенням використовують мейнстрім, щоб створити нові роботи, і нагадати про себе. Доставка піци була показана в якості одного з основних елементів медійної культури і ЗМІ. Є кілька творів художньої літератури, де головний герой доставляє піцу, в тому числі роман Тома Вулфа "Я Шарлотт Сіммонс" (2004), роман Ніла Стівенсона «Лавина» (1992), який рятує майбутнє, де доставка піци організована мафією, як один з чотирьох основних галузей промисловості США. Кілька художніх фільмів також використовують доставку піци на видному місці, в тому числі комедія 1984 »Хлопчики з доставки" і фільм 1989 Спайка Лі "Робити правильні речі", і комедія 2000 "Чувак, де мій автомобіль?». У ряді інших фільмів, використання доставки піци було розцінено критиками як «надмірно інтегроване позиціонування товару».

фільм про доставку піци Чувак де моя тачка

Доставка піци була настільки популярним предметом фільмів, щоб бути головною сюжетною лінією таких повнометражних фільмів, як "Drivers Wanted" і "Fat Pizza", а також "The Movie" доставка піци служить в якості основного сюжетного елемента таких фільмів, як "Loverboy". Американська комедія 2011 у якої 30 хвилин розповідають про викрадення водія з доставки піци, після чого його в подальшому змушують взяти участь в пограбуванні банку. Він був знятий за мотивами фільму 2003 "Смерть Ері". Події відбуваються в штаті Пенсільванія, піцу доставляє Брайана Дуглас Уеллс. На телебаченні, з'явився австралійський комедійний серіал "Центри піци" де Pauly і його співробітники доставляють піцу в околицях Сіднея. Події відбуваються в піцерії під назвою "Fat Pizza".

фільм про доставку піци Снігова лавина

Тепер ви знаєте, що доставка піци це не тільки смачний і зручний сервіс, але і захоплююча робота і історія щодня про яку варто зняти фільм.

Інформація надана піцерією "Adriano"

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти