Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Дим з різними ароматами для барбекю

15 червня 2019

Зробіть головний акцент вашого барбекю на піці з гриля. На честь травня, названого національним місяцем барбекю, ми вирішили використовувати деякі з наших улюблених інструментів (і ароматів) для барбекю, щоб приготувати піцу на грилі!

З теплою погодою, нарешті, багато хто з нас починає сезон барбекю в цьому місяці. Піцерія Адріано пропонує безліч пристосувань, які допоможуть перетворити ваш гриль в машину для приготування піци, щоб ви могли насолоджуватися приготуванням піци на вулиці цього літа. Є багато способів зробити піцу на грилі — однією з наших фаворитів!

піца на грилі фото

Копчена піца на деревних палетах

Ці приналежності для гриля можуть підняти вашу піцу на новий рівень, контролюючи температуру вашого гриля, щоб забезпечити Вас якісною піччю для барбекю.

Крім можливості готувати відмінну піцу, ви також можете готувати піцу на грилі або в печі в вигнутій формі. Форми для приготування таких піц дозволяють додати вашій страві неповторний копчений смак. З чотирма різними видами трісок і кульок, ви можете налаштувати свій дим, щоб відповідати вашому смаковому профілю піци. Дим з коробок надає кірку і робить сиру, овочам і м'ясу покращений смак.

гранули для ароматного грилю

Дерев'яні пелети на продаж

Найприємніше те, що вам не потрібен спеціальний гриль, щоб отримати відмінну копчену їжу. Коробки з копченим димом працюють на будь-якому грилі, який підходить для випікання піци. Його можна заправити гранулами або кульками з димом, в тій концентрації яка вам потрібна.

Ароматизовані деревні гранули

Дерев'яні гранули бувають двох видів: гікорі й Мескит. Їх виготовляють з гікорі, клена, дуба та вишні.

гранули для ароматного диму пачка

Залежно від того, яку піцу ви смажите, дим, який ви використовуєте, може бути адаптований на ваш смак. Кожен тип гранул буде давати унікальний профіль смаку страви.

Види й аромати деревних пелет:

  • Дуб — універсальний з сильним, але не надто, димним смаком. Використовуйте з будь-яким м'ясом;
  • Гікорі — володіє сильним смаком, який найкраще використовувати з червоним м'ясом, таким як яловичина і баранина;
  • Клен — часто виробляє легший, солодкий аромат. Дуже добре підходить для домашньої птиці, свинини або риби;
  • Вишня — також виробляє більш легкі, більш солодкі аромати. Дуже добре підходить для домашньої птиці, свинини або риби.

Спробуйте кожен аромат з різними начинками, щоб отримати смачну копчену піцу, приготовану на ваш смак!

піца на грилі