Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Електромобілі для доставки піци

02 квітня 2017

Затримайте дихання, у індустрії доставки піци недавно протестували можливість використання напруги, а саме, електричний автомобіль, щоб перемістити продукт з піцерії у ваш шлунок. Випробування проходили в Лас-Вегасі, що цілком виправдано, тому що, там розгорнута найбільша у світі мережа електромеханічних заправок, що зробить доставку піци максимально економним та швидким процесом. Цікаво, коли ж дана послуга з’явиться у Києві? Судячи з кількості заправок даного типу, ще не скоро, хоча столиця України впевнено рухається в цьому напрямку.

Електромобілі для доставки піци 1

Доставка піци відбувалась через Zap Xebra електромобілі. Якщо ZAP звучить знайомо, то це, ймовірно, тому, що бренд був відповідальний за імпортування Смарт автомобілів у США, поки в серпні минулого року вирішив стати ще ближчим до цієї сфери і розробляти електромобілі особисто. Бажання ZAP на ринку більш сучасних технологій викликали запуск судових процесів, оскільки бажання йшли в розріз з договором між DaimlerChrysler і Роджер Roger Penske, в яких заборонялось офіційно поширювати смарт-бренд в Штатах.

Комплектація включає четверо дверей, місця для п'яти пасажирів Xebra (є також двоє дверей, та два сидіння для Xebra trucklet- багажного відділення спеціально для піци), центральна фара і три колеса. Рухається за допомогою електродвигуна, що заряджається через стандартну розетку 110 вольт.

Повна зарядка автомобіля займає шість годин, але половина заряду може бути досягнуто лише через годину-півтори. Запас ходу обмежується на короткі 25 миль, але ЗАП каже, що рух в автомобілі лише однієї людини без пасажирів може продовжити його до 40 миль.

Електромобіль для доставки піци 2

Xebra коштує близько $ 10000, досягає максимальної швидкості в 40 миль на годину, і важить близько 1800 фунтів, згідно офіційної інформації ЗАП. Додаткова комплектація на цивільних моделях включає в себе шкіряну оббивку і модернізоване радіо. Для Київських піцерій, такі автомобілі були б рятівним методом доставки, оскільки враховуючи вартість пального та манеру столичного дорожнього руху, економія була б відчутна. А також різко б зменшився час на доставку.