Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Ця небезпечна професія - постачальник піци

28 березня 2017

Доставка піци по природі, може становити небезпеку для тих, хто займається цим, адже повинні йти в будинки незнайомих людей, в незнайомих районах. У Києві процес доставки піци значно безпечніший в порівнянні зі столицями інших країн, але небезпечних ситуацій не мало. Сьогодні розповімо про несподівану стороні роботи співробітників доставки. Інформація надана пицерією "Adriano".

кур'єр доставки піци

У 2004 році, Pizza Hut звільнила водія доставки, який стріляв і вбив грабіжника під час роботи, посилаючись на політику компанії про працівників зі зброєю. Національні мережі, (Pizza і Papa Johns) заборонити носіння зброї, хоча багато незалежних піцерій (які не входять до складу мережі) дозволяють робити доставки людям зі зброєю в судовому порядку. Обмеження роботодавців на носіння зброї є спірним питанням в США

Жарти з замовленнями

Замовлення піци - предмет розіграшів. Жартівники замовляють піцу на випадкові або цільові адреси. Жартівливі замовлення коштують компанії великих грошей і загострюють умови і політику доставки, оскільки ресторан змушений відшкодовувати неоплачені піци. У листопаді 2010 року в Амхерст, штат Массачусетс, чоловік стверджував, що частина екіпажу Боба Ділана розмістила замовлення на 148 піц, які коштують близько $ 4000. Люди що розігрували цей Пранк були знайдені і оштрафовані в Сінгапурі за розміщення неправдивих замовлень.

Парашютист доставляє піцу

Напади на працівників доставки піци

Водії доставки піци були піддані нападу, викраденню, грабежу, зґвалтовані або вбиті на роботі. Фіктивні замовлення використовуються, щоб заманити жертву для грабунку або викрадення людей, багатьох поранено або вбито.

Через напружену ситуацію в Україні, з'являються прецеденти пов'язані з АТО. Кур'єра що доставляв піцу на порозі зустрів колишній боєць Нацгвардії з пістолетом, якому здавалося що за ним стежать, оскільки про квартиру в якій проживав колишній боєць ніхто не знав. А кур'єр лише помилився поверхом.

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти