Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Як відрізнити свіжі суші від неякісних?

18 лютого 2013

Сьогодні доставка піци в Києві, а також доставка суші користується величезною популярністю серед усіх верств населення. Це пояснюється дуже просто. Всякий раз, коли ви голодні, досить зробити один телефонний дзвінок, і протягом години кур'єр здійснить доставку суші або привезе димлячу піцу до вас додому або на офіс. Не потрібно витрачати час на приготування обіду або вечері, до того ж замовити можна будь-яку кількість суші і піци.

Японське блюдо суші стало популярним у нас відносно недавно. Зате за досить короткий час воно полюбилося багатьом. Однак необхідно враховувати, що така їжа повинна бути виключно свіжою, інакше наслідки для наших шлунків абсолютно непередбачувані. Але можете не турбуватися, коли служба доставки суші (Київ або інше місто) приїде до вас додому або на офіс, ви швидко зможете переконатися в якості привезеного страви. Зробити це можна досить легко.

Риба повинна бути блискучою, без плівки, плям та райдужних розводів. Справа в тому, що якщо риба зіпсована, вона тьмяніє, тому уважно огляньте суші. Вони повинні бути такими ж яскравими, як на картинці.
Суші не повинні мати специфічного аромату. Допускається лише невеликий запах йоду.
Рис повинен бути білим і не випадати з суші. Норі повинна бути м'якою, адже при приготуванні вона ввібрала в себе надлишкову вологу з рису.
Спробувавши на смак морепродукт, ви повинні упевнитися в його м'якості. Тільки кальмар або восьминіг трохи нагадують гуму. Наприклад, філе желтохвост по консистенції повинне бути схожим на м'яке масло.
Знаючи ці нехитрі правила, ви зможете самостійно відрізнити якісні суші від зіпсованих. Це дозволить вам завжди насолоджуватися смачною і свіжою їжею і не дати себе обдурити.

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти