Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Яка вартість безкоштовної доставки піци?

21 березня 2017

Протягом багатьох років з появою сервісу и можливості отримувати піцу додому, слоган "безкоштовна доставка" використовувався майже для всіх піцерій, що займаються постачанням. Клієнти на стільки звикли до такого бонусу, що вже сприймають його як щось обов'язкове. В Австралії, нарахування за доставку замовлення віддається водієві кур'єрської служби, оскільки заклад зобов'язаний відшкодувати водієві амортизацію від використання особистого транспортного засобу. У столиці використовують вже існуючі схеми логістики та доставки по Києву, але насправді саме поняття з'явилося далеко не в Україні.

доставка піци роботом
Піцерії Доміно приписують популяризацію безкоштовної доставки в США. Інша відома мережа Pizza Hut почала експериментувати з реакцією клієнтів на введення плати за цю послугу і в 1999 році почала налічувати 50 центів плати за сервіс в 10 закладах перебували в районі Dallas-Fort Worth. До середини 2001 року ця стратегія була реалізована в 95% піцерій мережі, а це не мало - не багато 1749 ресторанів належать компанії в США, і в 5250 ресторанів працювали в формі власності франчайзинг. До 2002 року невелике число ресторанів (піцерії Доміно і Папа Джон), які перебували у власності або працювали на умовах договору по франчайзингу згідно із законодавством США, також почали стягувати плату і збільшили її з 50 центів до $ 1.50, а деякі з франшиз за доставку навіть маленького салату Цезаря почали стягувати повну плату за бензин, амортизацію і зарплату. Але такі жорсткі умови протрималися недовго, оскільки конкуренти працювали більш лояльно по відношенню до замовників. У 2005 році вартість доставки Папа Джон була введена в більшості ресторанів належать компанії, але ціни не лякали. Якщо ж говорити відверто, то у всіх піцеріях Києва доставка вже автоматично включена у вартість піци. Але не поспішайте злитися на нібито несумлінність майстрів італійської кухні, адже закон України зобов'язує офіційно вказувати витрати на логістику, щоб запобігти зловживанням і контролювати ринкову ціну в межах розумного.

доставка піци мотороллером за час
У деяких країнах відсоток умовно, щоб дати піцеріях незначний додатковий дохід після оплати замовлення. У Канаді і Сполучених Штатах, нарахування за доставку обов'язкове. Вартість варіюється в широких межах. Співробітники піцерій юридично зобов'язані повідомляти клієнтів (якщо їх буде цікавити) про цілі і розмір податку на прибуток, в той час як підрядники, наприклад кур'єрські служби, які виставляють рахунок за доставку в ресторанах, юридично зобов'язані повідомляти про відрахування в Службу внутрішніх доходів.

доставка собакою
Піцерія "Adriano" незважаючи на всі дрібні нюанси пропонує розумну цінову політики, неважливо з урахуванням витрат на логістику чи ні, пропонує недорогу, але смачну піцу, ніж та завойовує увагу киян!

Ми рекомендуємо