Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Коли вперше з'явилися суші?

26 січня 2013

Доставка суші на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших галузей у сфері громадського харчування. А коли з'явилися суші і хто був творцем цього дивного і популярного страви?

Цей японський продукт виник понад 1300 років тому в Південній Азії. При цьому суші з'явилися не як окрему страву, а як спосіб зберегти продукти на довгий час. «Сусі» переводяться як «маринована риба». У той час очищена і порізана на невеликі порції риба посипалася сіллю, до неї додавали рис і поміщали інгредієнти під кам'яний прес. Кілька місяців продукти бродили, після чого риба ставала придатною до вживання протягом року.

У 19 столітті кухар Йохей Ханай, що жив в Токіо, перший перестав маринувати рибу, а подавав її сирою. У результаті приготування цієї страви стало займати всього кілька хвилин.
Найперші роли виникли в США. Кухар з Японії Ічіро Машіта на початку 20 століття адаптував це японське блюдо для американських гурманів. Спочатку роли відрізнялися від суші способом виготовлення. Відомо, що суші являють собою шматок риби на рисі, загорнутої в рулет. Така начинка припала до смаку багатьом. І вже в середині 80-х років це японське блюдо стало відомо в інших країнах світу.

Доставка суші в Києві дозволяє придбати це незвичайне але улюблене багатьма блюдо, не виходячи з дому. Досить вибрати найбільш улюблений сорт суші (адже начинок існує безліч), визначитися з порцією і звичайно з соусом.

Завдяки доставці суші можна в будь-який момент влаштувати святкову вечерю, не вдаючись до тривалого процесу готування.

Ми рекомендуємо