Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

На якому рівні сервіс Доставки піци в Києві?

06 липня 2017

Доставка піци в Києві сьогодні знаходиться на високому рівні, але проблем все одно вистачає. Блюдо піца не українське, якщо розглядати її в класичному розумінні, відповідно все що з нею пов'язано (включаючи сервіс доставки) прийшов з-за кордону, а значить потрібно чекати поки в світі все повинно еволюціонувати до належного рівня та потрапить до столиці, а вже з столиці по містах України.

поява піци в столиці
Піца як блюдо з'явилася, досягла досконалого смаку і популярності в Італії, а еволюція сервісу доставки відбулася в США. В Америці дану послугу довели до ідеальних стандартів і поширили по світу. Доставка працювала з 60-х, в той час як в Києві про піцу дізналися в 1990-х.
Перші спроби налагодити послугу доставки піци з ресторану додому в Києві відбулися незабаром після появи в столиці. У той час як в Європі все йшло логічним шляхом, потрібен був час, щоб піца придбала популярність і полюбилася італійцями як страва (а відома вона в Італії ще з 15-го століття), потім кілька десятків років, щоб навчитися своєчасно і якісно надавати доставку (а поширюватися вона стала за часів розквіту комунікацій - телефону щоб зателефонувати і зробити замовлення).

їдять піцу вдома
Всі етапи еволюції включаючи накопичений досвід потрапили пакетом в Україну після зняття "залізної завіси". В один момент для киян стали доступні кращі рецепти, відомі організаційні системи роботи і дієві схеми доставки. В якійсь мірі пощастило.
Насправді нічого не дається просто так. Що прийшло безкоштовно, як правило, не оцінюється тому розплачуємося неврахованими моментами в роботі.

Проблеми з доставкою в Києві

Головна, як і в світі, це недотримання часових рамок доставки (логістики). Згадайте, скільки разів ви замовляли піцу і чекали доставки більше години? Може 2:00 або три? Випадків досить в столиці. Головними причинами даних ситуацій є:

  • • Людський фактор - працівники банально нехтують стандартами приготування піци, тому і час доставки зміщується;
  • • Непередбачені обставини - пробки в столиці, поломка транспорту доставки може вплинути на час доставки кардинально;
  • • Не належна схема роботи - не складені маршрутні листи, які вказують найкоротший шлях до місця призначення. На сайті вказані неправдиві терміни доставки;
  • • Не компетентний персонал - безтактністю і грубістю може звести на мінімум всю проведену роботу.
  • • Банально не смачна піца:

небезпечна доставка піци

  1. 1) рецептура;
  2. 2) не професіоналізм кухарів;
  3. 3) поспіх в приготуванні;
  4. 4) піцу довго везли вона банально охолола;

Причин безліч, але важливо з невеселих ситуацій отримувати досвід, виправляти невдалі моменти, постійно рости професійно, і підняти сервіс на високий рівень.
Конкуренти можуть скопіювати все - дизайну логотипу компанії, схемами роботи, але сервіс і ставлення до клієнтів, відрізнить вас від будь-кого. Особливо це стосується такої не розвиненої сфери в Києві як доставка піци!

Ми рекомендуємо