Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Справжня італійська піца

09 березня 2013

Для сучасних жителів доставка піци (Київ) здається стандартною послугою, але мало хто замислювався, що являє собою справжня італійська піца і коли саме вона виникла? Незважаючи на те, що доставка суші і доставка піци в Києві користується величезною популярністю, ще кілька століть тому про паляницю з м'ясом і овочами не знав ніхто. Прародителем італійської піци була паляниця «фокачча». Вона являла собою звичайний шматок тесту, який служив їжею для селян і солдатів.

Справжня піца з начинкою, яку ми звикли бачити у себе вдома, з'явилася близько 200 років тому. Виникла вона в той час, коли кухарі шукали рецепти простих і швидких страв для бідних людей. Так з'явилися коржі з томатами, посипані сиром і орегано. Розносили такі піци бродячі торговці. Вони укладали продукт в залізний ящик і носили його на голові. Таким чином, бідняки мали можливість хоча б раз на тиждень поласувати ароматною піцою.

Класична італійська піца представлена ​​в двох варіантах: «Маргарита» і «Маринара». Остання була названа на честь бідних рибалок, які готували її на сніданок кожен день. А ось історія найзнаменитішої у світі піци «Маргарита» куди більш цікава. Вперше вона була приготована в 1889 році, а свою назву отримала на честь дружини короля Умберто, для якої була приготована піца з начинкою з помідор, базиліка і моцарелли (кольори збіглися з прапором Італії). Королеві настільки припав до смаку цей варіант коржі, що став одним з її улюблених страв. З тих часів піца «Маргарита» полюбилася не тільки королеві, а й усім мешканцям Італії. А пізніше її слава поширилася по всьому світу.

Сьогодні популярність піци перевищує доставку суші в Києві та інші продукти швидкого харчування. А все тому, що гаряча коржик з різноманітними начинками не тільки втамовує голод, але і дозволяє урізноманітнити щоденний раціон.

Ми рекомендуємо