Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Основні відмінності суші від ролів

20 березня 2013

Роблячи замовлення на доставку суші в Києві, мало хто з нас розбирається, чим же відрізняються роли від суші. Багато хто думає, що це одне і теж, але це не так. І якщо з доставкою піци в Києві все більш менш зрозуміло, то суші - куди більш загадкове блюдо, яке поки не всім припало до смаку, але в той же час завоювало і безліч фанатів.
Суші - це японське блюдо з багатою історією. В якості інгредієнтів використовується рис і морепродукти. Сьогодні доставка суші припускає різні різновиди цього продукту. Це в першу чергу роли (тобто вони є підвидом суші), осідзусі, гункан-маки і т.д. Тому правильніше буде ставити питання таким чином: які зміни призвели до створення сучасного страви - ролів.
Суші являють собою шматок свіжої риб на грудочці рису з соусом васабі. Вся ця пишнота фіксується стрічкою водорості норії. Роли - це рулет з рису з будь-якою начинкою. Норі може знаходиться, як поверх рулету, так і всередині нього.
Начинка - ще одна істотна відмінність суші та ролів. У першому випадку це завжди морепродукти, роли ж можуть містити сир, овочі, фрукти і м'ясо. Роли можуть виготовлятися з багатокомпонентної начинкою.
Суші завжди їдять за допомогою паличок, а деякі види ролів можна вживати в їжу руками.
Але незалежно від того, робите ви замовлення суші або ролів, їх приготування і зберігання в цілому однакове і вимагає дотримання деяких правил. Всі інгредієнти повинні розташовуватися на рисі рівномірно і з певною щільністю, щоб вони не розвалилися на частини і добре тримали форму.
Доставка піци (Київ) нарівні з доставкою суші - найбільш затребувана послуга в нашому закладі.

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти