Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Піца + Київ = Любов

20 червня 2017

Українська столиця давно стала плацдармом для страв різних країн. Місто було презентаційним і тестовим майданчиком екзотичних делікатесів (як здавалося тоді):

  • • Суші - як говорила моя мама "- це голубці по-японськи". Дійсно, якась схожість є;
  • • Паста з різними соусами та інгредієнтами. Це вже не макарони;
  • • Різотто - відрізняється від класичного рису вмілим підбором компонентів, щоб відчути весь спектр смаків.

Але одне блюдо, завдяки смаку і простоті приготування, стало номером 1 не тільки для киян і України, а всього світу. Піца і Київ стали одним цілим, адже в цьому місті експериментують з смаками, сюди провозять новітні рецепти з її батьківщини - Італії.

піца Київ фото 1

На скільки сильно кияни полюбили піцу?

Легко відповісти! Просто вийдіть в сонячний день і оцініть які види ресторанів найбільш заповнені. Впевнені, що це будуть піцерії! А якщо ж вирішите прогулятися в святковий день, то знову не здивуєтеся - в цих закладах взагалі не буде вільних місць.
Також на дане питання вам дадуть чітку відповідь сервіси, які займаються доставкою їжі в столиці. У сервісі по доставці піци "Adriano" кажуть що за останні кілька років суттєво зросла частка замовлень через інтернет. Можливо це завдяки більшій поінформованості киян в інтернеті і доступні сервіси. Зазвичай страшно робити перше замовлення не знаючи репутації сайту на який потрапляєш, але спробувавши один раз ти стаєш фанатом простого методу отримання їжі: подзвонив - отримав додому смачну вечерю!


Які рецепти подобаються?

Як тільки піца з'явилася в Києві (в 1990 роках), жителі не ризикували і пробували тільки прості варіації зі зрозумілими інгредієнтами. Корж з помідорами, перцем, ковбасками ну і улюблені на ті часи кукурудза і крабові палички. Але з часом, коли стандартний "пострадянський набір" набрид і захотілося екзотики, меню місцевих (ще тоді) кафе і барів наповнилися химерними назвами видів "Cалямі", "Квадроформаджіо" і так далі.


 піца Київ фото 2


Завдяки любові українців до цієї страви вся індустрія розвивалася: з'являлися справжні піцерії, максимально наближені до тих ресторанам що в сонячній Італії. Якщо сьогодні будете гуляти по Хрещатику, то обов'язково уловите аромат південного Палермо або Неаполя. На столах можна зустріти піцу різноманітну за формами (наприклад "Цезар" з листям салату і неповторним соусом, або "Кальцоне" яка зовсім не схожа на вигляд, адже є закритим коржем). Також дивує перелік інгредієнтів, тут легко можна зустріти екзотичні мідії, кальмари або чорнило каракатиці.
Підводячи підсумок кількість аргументів ми можемо стверджувати, що роман Піци з Києвом успішний і триватиме ще дуже довго!

Ми рекомендуємо