Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Піцерія - доставка задоволення включена

13 січня 2017

Піцерія - особливе місце! Цей вид закладів харчування відрізняється теплою енергетикою і душевним теплом. Згадайте дитинство, як приємно коли додому батьки привозили піцу. Нехай вже холодну, і все одно смачну. А перший похід в піцерію пам'ятаю досі! У чому криються особливі чари Pizzeria? Зараз дізнаєтеся.

піцерія 1

У Києві піцерії всюди, тренд з'явився на початку 2000 р і накрив всю столицю. Потім з'явилася доставка піци до дому, що ще більше змусило звикнути до простої страви під назвою Піца!

Головні факти чому в Києві люблять піцерії:

  • Універсальний заклад громадського харчування! Тут зустрічаються як компанії чоловіків з кеглями пива за переглядом футболу так і сім'я з немовлям, які снідають недільного ранку.
  • Дешево! Піца допомагає в святковій атмосфері провести будній день. Вона замінює весь перелік страв потрібних щоб пообідати. Салат, суп і основне блюдо - все це піца! Ну і звичайно Вона не дорога. Середня вартість піци становить від 60 грн за “Маргариту” і до 190 грн за “Барбекю”.
  • Затишно. Оскільки це італійський ресторан, то і інтер'єр виконаний в традиційних мотивах італійської тераси або маминої кухні.
  • Добре пахне! Багато піцерій, заманюючи клієнтів випікають піцу перед гостями. Аромат з'являється вже через кілька хвилин коли тісто потрапляє в піч.

піцерія 2

Через піцерію легко доторкнутися до європейських традицій і кухні. Під словом "традиції" мається на увазі класичні італійські рецепти + манера ведення бізнесу. Тут безліч різних акцій. Ми впевнені, що без додаткового келиха пива Вас не відпустять.

У 2017 році тенденції не змінилися, піцерії популярні, і через доступність в плані ціни вступають в оборот десятки нових закладів. Сьогодні кожен Киянин 1 раз на місяць пробує цю надзвичайно просту, але смачну страву під назвою піца!

піцерія 3

Служба доставки піци "Адріано" на жаль не може запросити Вас в гості, зате з радість приїде до Вас. Виконуємо доставку додому протягом 40 хв.