Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Найсмачніша піцца - ТОП 5

06 серпня 2016

Найсмачніша піца – визначення достатньо сумнівне та суперечливе. Усі знають приказку, що за смаком і кольором друзів нема. Без сумніву і в першу чергу ця істина поширюється на їжу, адже саме під час харчування люди отримують колосальний об’єм відчуттів і задоволення.

Сьогодні ми вирішили скласти рейтинг найбільш популярних піц в Києві. Спеціально використовуємо слово “популярних”, щоб оминути визначення “найсмачніших”. В рейтингу ми використали досвід замовлень та популярність серед клієнтів піцерії Адріано, що у Києві, а також приведемо приклади світових рейтингів популярності у Різних країнах світу.

найсмачніша піца топ 5

Напевно, варто розпочати з того, що взагалі таке піца і як її позиціонують у світі. Всім відомо що справжня італійська, як кажуть самі італійці Pizza з’являлась у різних куточках світу та у різні часові відрізки, як калорійна страва для підтримання сили та енергії. Змінюючи зовнішній вигляд, назви та перелік інгредієнтів, піцою насолоджувались від марокканських пустинних берегів і до філіппінських островів. Як ми всі знаємо, хлібна паляниця з різноманітними начинками зверху найпопулярнішою стала в Італії, і саме італійці навчили весь світ насолоджуватись цією не хитрою стравою.

Ні для кого не секрет, що спочатку це була страва бідняків, які любили піцу виключно за її дешевизну та калорійність. Пройшли роки і смаки змінились, тепер у цій страві перш за все цінується аромат та смакові якості. Люди в першу чергу звертають увагу на якість начинки, та перелік інгредієнтів до неї. Ось давайте, виходячи з сучасних смаків та вподобань, визначимо яку ж піцу полюбляють у Києві сьогодні?

 

Найсмачніша піца – це найпопулярніша піца

 

Найпопулярніші піци в світі диктують столичним жителям, що ж вони повинні куштувати. Як би там не було, але стадний інстинкт працює на всі сто. Ми в першу чергу прислуховуємось до думки оточуючих, адже коли чуєш такі назви як Паппероні, Капрічьоза чи Маргарита, тобі вони здаються дуже знайомими, а одже смачними. Але у нашій піцерії є невеличкий нюанс. Отож поїхали:

 

№ 1 Піца «Адріано»

Як ми казали, у нашій піцерії є невеличкий нюанс. Кияни, котрі хоч раз куштували нашу фірмову піцу, обов’язково замовляють її знову. Тому левову частку замовлень займає піца «Адріано», а саме за популярністю серед наших клієнтів ми формуємо цей рейтинг.

піца Адріано

№ 2 Піца «М’ясна»

Спитайте у друзів, що найсмачніше у піці всі скажуть що це начинка, запитайте який інгредієнт найсмачніший в начинці і вони Вам скажуть що м'ясо.

мясна піца

№ 3 Піца «Капрічьоза»

Без сумніву одна з найпопулярніших піц у світі, що не могло не вплинути на популярність в Україні. Наші клієнти з задоволенням купують її.

капрічьоза

№ 4 Піца «4 Сири»

Quattro formaggio – просто бестселер серед поціновувачів сиру. Більше того, іде ціла битва, що ж все таки смачніше сир чи м'ясо? Покищо перемагає м'ясо. Моцарела, Пармезан, Горгонзола, Ементаль – шедеври у світі сиру поєднались у одній піці. Таке варто спробувати!

піца 4 сира

№ 5 Піца «Морська»

Піца з морепродуктами створена для справжні поціновувачів. Не всім подобаються мідії чи кальмари, але якщо така людина трапляється, вона не проміняє морські делікатеси на щось інше, адже морепродукти не тільки володіють специфічним смаком, але є надзвичайно корисними.

піца морська

Ось такий невеличкий рейтинг, складений нашою піцерією. Можливо він відрізняється від Ваших вподобань? Телефонуйте нам чи замовте онлайн на нашому сайті. Спробуйте і створіть свій рейтинг найсмачнішої піци Києва!

 

Ми рекомендуємо