Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Технології доставки піци

25 березня 2017

Сумка для доставки

Сумки, використовувані для підтримки піци в гарячому стані під час транспортування, зазвичай називаються hotbags або гарячими пакетами. Hotbags - це термопакети, зазвичай виготовлені з вінілу, нейлону або кордури, які пасивно зберігають тепло. Вибір матеріалу впливає на вартість, довговічність і ущільнення. Нагріті пакети подають додаткову теплоту через вставку зовнішніх нагрітих дисків, електричних нагрівальних елементів або гранул, що нагріваються індукцією від електрики генеруючи магнітні хвилі. Інновації в дизайнах пакетів для доставки піци дозволили без використання фіксованої коробки для доставки на велосипедах, використовувати жорсткий каркас, на задніх ременях і гідроізоляції. Ці системи виявилися дешевшими, ефективнішими і швидкі у використанні.

сумка для доставки піци

Ящик для піци

Сучасні коробки для піци виготовлені з гофрованого картону. Він має ряд переваг для доставки піци: дешевий, зручний для повторного і одноразового використання, є жорстким, але легким, абсорбує, що запобігає витоку масла і соку, а канали повітря в картоні мають відмінні ізоляційні властивості.

Історія коробки для піци почалася в Неаполі в 1800-х роках, коли пекарі поклали піцу в металеву тару під назвою stufas: круглі, вентильовані олов'яні або мідні контейнери з полками, які утримували піцу окремо один від одного. З 1940-х років коробка для піци на винос були зроблені в круглій формі на картонній основі і покриті паперовим мішком. Вважається, що Domino розробила сучасну гофровану плоску квадратну коробку для піци на початку 1960-х років, але вони не запатентували її. Патентні зразки скриньок для піци датуються тисячі дев'ятсот шістьдесят восьмим роком. Інноваціями з тих пір були:

  • різні конфігурації вентиляції;
  • вбудовані тримачі для додаткових соусів;
  • Конструкції для більш легкої рециркуляції;

І перфоровані вершини, тому в якості пластин можуть використовуватися клиновидні шматки картону. Кришка коробки часто підтримується одноразовим пластиковим штативом поверх піци, відомою як заслінка для піци.

коробки для доставки

Багато коробок для піци з гофрокартону в індивідуальному і загальному обсязі виробництва, але деякі не приймаються муніципальними програмами рециклінгу (переробки або повторного використання), адже картон часто змочується маслом, соусом, це робить їх непридатними для деяких видів переробки. Таким чином, ящики зазвичай можуть викидатися разом з побутовими відходами на звалища; Більш екологічно безпечний варіант утилізації, які були запропоновані, є форма компостування ящиків для піци. Також можна відривати незіпсовані ділянки, такі як кришка і / або бічні сторони коробки, і переробляти їх.

Захисна підставка для піци

У 1985 році Кармела Вітале отримала патент на пластиковий триніжок для тари, він сидів посередині коробки і утримував верх від провисання в піцу. Вітале назвала пристрій «пакетною заслінкою» і використовувала цей термін також в якості назви свого патенту, але з часом була перейменована в «захисник для піци». З тих пір були винайдені варіації пристрою, такі як одноразовий пластиковий шпатель, рукоятка щоб тримати коробку зверху; Пластиковий треножник, подібний до того, що зробив Кармела, але з однією з ніжок, зазубрений як ніж, щоб полегшити нарізку сиру та тіста.

Захисна підставка для піци

Ми рекомендуємо