Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Вегетаріанська піца зі шпинатом

12 липня 2013

Будь м'ясоїд з абсолютною впевненістю скаже, що піца повинна бути виключно з м'ясом, а вегетаріанські страви несмачні і прісні. Але це не так! Достатньо навіть звернути увагу на той факт, що доставка піци в Києві - це не завжди коржі з м'ясом. Дуже часто замовляють рибу або овочі в якості заправки. Тому вегетаріанці також можуть покуштувати ароматну піцу, приправлену, приміром, шпинатом. Повірте, це дійсно смачно!

В якості начинок для вегетаріанської піци можуть бути використані найрізноманітніші продукти. Великою популярністю користується піца з грибами, овочами, шпинатом і т.д. Найкориснішою вважається піца зі шпинатом. Чому?

Вчені вважають, що шпинат з'явився в Персії, де його вперше стали культивувати. Потім він почав свою подорож по всьому світу: спочатку потрапив до Індії, потім у Китай, далі «відправився» до Європи. Популярність шпинату почала збільшуватися, його стали використовувати не тільки як продукт харчування, але і для лікування багатьох недуг. Сама королева Катерина Медічі захоплювалася смаком бутербродів зі шпинатом і печінковим паштетом.

Доставка піци зі шпинатом користується популярністю і в нашій країні. Звичайно, клієнти на це блюдо - як правило, цінителі здорового способу життя, а також ті, кому протипоказано м'ясо. Шпинат - надзвичайно корисний продукт, який містить велику кількість рослинного білка, який бореться з раковою пухлиною. У шпинаті є і йод - речовина дефіцитне для вітчизняних продуктів харчування. Регулярно вживаючи в їжу шпинат, ви зміцните організм, поліпшите зір і роботу судин. Крім того, ця рослина має м'який проносний ефект, а також сприяє зміцненню імунітету у дітей.

І це лише мала частина корисних властивостей шпинату. Тому, якщо ви поки замовляли доставку піци в Києві виключно з м'ясними начинками, прийшла пора урізноманітнити своє меню і покуштувати це смачне блюдо!

Ми рекомендуємо