Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Види суші

08 квітня 2013

Доставка суші, доставка піци - Київ пропонує безліч ресторанчиків, кафе і магазинів, де можна замовити найпопулярніші страви на будинок. Ця стаття буде повністю присвячена суші, а саме, які види цієї японської їжі зустрічаються. Познайомившись з найбільш поширеними варіантами сусі (саме так правильно слід називати «суші»), ви зможете краще орієнтуватися в меню ресторану.

Сашимі. Цей вид суші являє собою шматочки охолодженої, сирий, але обов'язково свіжої морської риби. Особливе мистецтво в даному випадку - нарізати рибу. Занадто товсто або тонко нарізана, вона втратить свій справжній смак. Залежно від виду сашимі, вам подадуть і певний соєвий соус.

Нігірі. Найбільш поширений вид в доставці суші Київ. Являє собою невеликий рулетик з рису овальної форми і риби, покладеної зверху. Може подаватися з васабі. Вживають нігірі, умочуючи в соєвий соус.

Суші маки. Саме таку назву носить вид суші - роли. Виглядає як кусень риби з додаванням овочів або фруктів, загорнутий в рис і обмотаний зверху листом водорості норі. Нарівні з доставкою піци в Києві суші маки займають лідируючі позиції серед наших клієнтів.

Темаки. Це великий рол, який прийнято є руками, відкушуючи від нього невеликі шматочки. Більшість ролів виглядає саме як темакі.

Знаючи різновиди суші, вам тепер не доведеться робити замовлення навмання. Ви станете завсідником суші-барів і зможете дати пораду друзям, який варіант цього смачного японської страви віддати перевагу.