Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Забіг любителів піци | Фото

04 травня 2017

Піцерія "Adriano" зібрала фотозвіт з вже не першого забігу любителів піци. Суть забігу проста - одягнутися тематично і вперед до фінішу. Крім користі для здоров'я такі заходи приносять позитивні емоції, їх вистачить на 365 днів, адже забіги проводять щороку!

Любов до піци настільки велика, що їй вже давно присвячують вірші, поеми, знімають фільми і малюють картини. Що особливого в цій італійській страві запитаєте ви? Вона має низку важливих ознак, що викликають почуття голоду і задоволення при споживанні:

Аромат - піцу їдять гарячою, запах поширюється по всьому периметру приміщення або вулиці. Згадайте запах щойно приготованого хліба! А тепер згадайте як пахне запечене м'ясо з печі! А тепер уявіть як ці два аромати об'єднуються воєдино. І це дійсно так!

Вигляд - запечена піца з розплавленим сиром і золотистою скоринкою на овочах або м'ясі, на основі з хрусткого хліба. Смакота!

Текстура - вона відчувається коли ти їси. Соковиті овочі перемішані з шматочками м'яса і все це море задоволення поєднане розплавленим сиром, який тягнеться коли кусаєш. Умм ... Смачно!

піца "Адріано"

Тепер не дивуйтеся чому ці люди фанатіють від піци! Під впливом перерахованих вище емоцій і був організований даний забіг. Учасники вбралися в тематичні костюми пов'язані з блюдом і намагалися в них показати швидкість і витривалість. Це перший випадок, коли піцу асоціювали зі спортом, адже зазвичай вона викликає емоції пов'язані із зайвими калоріями.

Тому дивимося!

піца забіг в тематичних костюмах фото

піца забіг в тематичних костюмах фото 1

піца забіг в тематичних костюмах фото 3

піца забіг в тематичних костюмах фото 4

піца забіг в тематичних костюмах фото 5

піца забіг в тематичних костюмах фото 7

піца забіг в тематичних костюмах фото 8

піца забіг в тематичних костюмах фото 9

піца забіг в тематичних костюмах фото 10

піца забіг в тематичних костюмах фото 11

піца забіг в тематичних костюмах фото 12

піца забіг в тематичних костюмах фото 13

Ми рекомендуємо

Спробуйте
піцу

Смачна італійська піца в будь-який час

Pizza adriano 0047918565bed31157c4ba1637353c17f1f52b7f423552d506d7be9dc420eb08Перейти