Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

Захист прав працівників піцерій

27 березня 2017

Будемо говорити про міжнародні прикладах, оскільки Україна ще далека від стандартів. Київ хоча і кращий в сфері доставки піци, але є ще куди рости. Сьогодні розповімо як в інших країнах працівники спочатку доставки піци, а потім і інші навчилися захищати свої права.

У Сполучених Штатах були створені дві профспілки спеціально для водіїв доставки піци: нині не існуюча Асоціація водіїв доставки піци (APDD) і Американський союз водіїв доставки піци (AUPDD).

Асоціація водіїв доставки
Первісна потреба в появі з'явилася в 2002 році. Вона була заснована скоріше через популяризацію послуги доставки піци в Інтернеті, ніж через традиційні методи роботи піцерій, а внески і продаж піци були центром його доходів, а не через мито. Можна було приєднається до APDD, використовуючи форму на веб-сайті, або поспілкуватися зі своїми співробітниками в чаті. На своєму піку він складався приблизно з 1000 членів в 46 штатах США. APDD провів кілька сертифікаційних голосувань в США, але ніколи не досягав успіху в місцевих організаціях. У березні 2006 року APDD програла судовий процес проти франшизи Domino в Менсфілді, штат Огайо. Це в поєднанні з величезним боргом змусило профспілку закритися.

повар готує піцу
AUPDD була заснована на початку 2006 року Джимом Поле, водієм мережі піцерій "PizzaPizza" в Пенсакола, штат Флорида. Він був сертифікований як представницький союз для своєї мережі в квітні 2006 року. Поле посилався на мінімальну заробітну плату, яка виплачується його пиццерией, як головного фактора у заснуванні профспілки.

кур'єр на доставці

Будучи сформованим в більш традиційному методі організації на своєму власному робочому місці, AUPDD використовує певні інтернет-технології, такі, як масові комунікації з пресою і діяльність по збору коштів (хоча більш традиційні мита стягуються з членів профспілки). Вона також використовує Інтернет в якості свого основного інформаційно каналу пропагандистської діяльності для тих, хто хоче захистити права працівників піцерій по всій території США.

Ми рекомендуємо