Доставка по КиєвуКарта доставки
0
замовлення на суму грн
Назад

"Зелені" інноваційні технології в доставці піци

27 квітня 2017

Технологія Care забезпечує технологічні рішення для потреб клієнтів через інновацію, як енергоефективне світлодіодне освітлення і мобільні джерела тепла, які працюють без силових стійок або індукційних нагрівачів. Ми говорили з співзасновником Белінда Вонг про її пропозиції і переваги екологічно чистих рішень.

Що таке Technology Care?

  Експертиза Care Technology знаходиться в розробці інноваційних технологій і є  рішенням, що задовольняють потреби наших клієнтів. Компанія має кілька патентів в  області бездротового моніторингу медичних приладів та програмного забезпечення,  світлодіодного освітлення і опалювальної техніки.

  Наша місія полягає в тому, щоб піклуватися про здоров'я, спосіб життя і  навколишньому середовищу клієнтів. Члени нашої команди і консультанти мають  ступеня освіти в області електро та обчислювальної техніки, бездротових датчиків,  гнучке виробництво електронних схем, біомедичної техніки, управління проектами,  використання поновлюваних джерел енергії і фінансів. І серед клієнтів багато  компаній, що займаються доставкою піци. Наша команда складається з учених і  інженерів з більш ніж десятирічним досвідом роботи разом. Ми побудували компанію  через винаходи, глибоко змінили життя людей, залишаючись при цьому екологічно  чистими. Наші розробки зосереджені в мистецтві в зелених технологіях, дизайні,  науці і техніці.

Яка ваша роль в ній?

Я співзасновник і мають патенти в області медичних приладів моніторингу, екологічно чистих рішень в світлодіодному освітленні, гнучких технологій нагрівання і портативних нагрівальних приладів. В мої обов'язки входить управління бухгалтерського обліку та фінансів компанії, і я також брала участь у всіх аспектах вирощування бізнес від залучення капіталу для реалізації нашої продукції.

У листопаді 2013 року я виграла перший приз виготовивши запатентовану систему високої продуктивності Care Technology, в повному спектрі інтелектуальних ліхтарів.

У вас є дві зелених напрямки - білі LED світильники і система нагрівання поставок. Розкажіть нам трохи про них.

1. Подвійний підігрів систем доставки:

Системи доставки піци дозволяють кур'єрам підтримувати температуру їжі, що дуже важливо, оскільки все більше ресторанів пропонують послуги з доставки. Винайдено система Technology LLC підігріває блюдо з обох сторін, вона запатентована, характеризується легкою вагою, і дозволяє користувачам безпосередньо підключити пакет з доставкою в джерело змінного струму (без адаптера живлення) або джерело постійного струму в автомобілі або батареї. Це означає, що відбувається втрата потужності в навколишнє середовище через адаптери в системі. Система підігріву доставки усуває необхідність в силових стійках або індукційних нагрівачах, оскільки пристрій підключається до будь-якої 110V розетки змінного струму, що робить її дуже зручною. Конструкція збільшує енергоефективність і займає менше місця, оскільки вся електроенергія йде на нагрів сумки - це зелена технологія 100%!

Система може підтримувати піцу або гарячу їжу теплою в ресторані, магазині або в автомобілях. Подвійна система обігріву забезпечує:

  1. безпека харчових продуктів;
  2. зберігає смак піци;
  3. зберігає бажані харчові властивості - температуру, хрускіт, текстуру.

Наші сумки з підігрівом для доставки поміщають чотири коробки для піци, можна підтримувати піцу при потрібній температурі і хрусткою економлячи 35% від річного споживання електроенергії. Крім того, оскільки наша система не використовує індукційні нагрівачі або адаптери, то характеризується надзвичайно легким вагою, і не витрачає енергії для опалення простору. Це робить його ідеальною системою нагріву доставки, так як може використовуватися в будь-якому автомобілі або від електричної розетки 12V.

Який був процес розробки системи підігріву доставки Dual Power? Що було складним і було корисним аспектом?

Процес розробки системи доставки почався з дослідження ринку на потреби власників ресторанів, а також надання вирішення цих потреб. Замість відправки повідомлень по електронній пошті або онлайн - опитувань, ми звернулися безпосередньо в службу доставки їжі, на практиці показавши як все працює.

Ми поставили нашу систему доставки харчування і отримали прямий зворотного зв'язку від клієнтів і персоналу доставки. В результаті за короткий термін завершили польові випробування і завершили тонке налаштування продукту різними порадами. Далі була справа за маркетингом, чим зайнялися дистриб'ютори, зазначивши швидкість адаптації.

Найбільший ефект отримали взявши запатентовану систему від R & D для презентації на конференції в Лас-Вегас International Pizza.

Які цілі ставите перед собою, в тому числі в питанні екологічно чистих технологій?

Йдучи "зеленим" шляхом, ми сподіваємося залучити більше користувачів. Ми всі можемо допомогти зберегти мир в якому ми живемо. Для того, щоб зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь, ми повинні бути хорошими розпорядниками для навколишнього середовища, зберігати і підтримувати шляхом створення екологічно чистих продуктів.

фото 3

2. Білі світлодіодні світильники:

Технологія білого освітлення і лінійні світильники є частиною запатентованої системи інтелектуального освітлення LED. Вони являють собою досить енергоефективні та екологічні, які надзвичайно покращують якість освітлення в будівлях.

Ліхтарі були спочатку призначені для розміщення в медичних установах через їх наближення до денного світла. Однак, незабаром ми побачили універсальний попит по всьому спектру потреб.

Основна частина електричної енергії, що виробляється за допомогою ламп розжарювання перетворюється в тепло, яке нагріває повітря, що робить їх екологічно неефективними. Світлодіоди генерують однакову кількість світлової енергії (з найкращим спектром), але тільки 10% від електричного споживання енергії перетворюються в тепло. Тому вони вважаються більш ефективними.

«Лінійні світильники дадуть (по крайней мере) 50% в економії енергії в порівнянні з люмінесцентними лампами, і заощадять 90% в порівнянні з лампами розжарювання. Витрати на освітлення складають 35 ~ 50% від загальної суми щомісячних рахунків за електроенергію для багатьох підприємств і сімей. Ця економія дуже важлива для поліпшення грошових потоків підприємств (особливо піцерій, де найбільша частка витрат це електроенергія).

Також читайте:

Технології доставки піци

Ми рекомендуємо